ثبت نام

Request password reset

Please fill out your email. A link to reset password will be sent there.

قوانین مسابقه

حضور در محل مسابقه

کلیه شرکت کنندگان ساعت ۱۱ تا ۱۶ روز مسابقه ملزم به حضور در محل مسابقه و مکان تعیین شده جهت دریافت شماره سینه و لوازم مورد نیاز خواهند بود.

ثبت نام

 1. شرکت برای عموم افراد با هر سن و جنس پس از ثبت نام در سایت رویداد به آدرس www.pazantrailrunning.com
  و پایگاه¬های مستقر در محل مسابقه آزاد می باشد.
 2. به همراه داشتن گواهی سلامت پزشکی روز مسابقه جهت پذیرش فرد ثبت نام شده در محل تعیین شده الزامی می باشد. (معاینه پزشکی توسط پزشکان مستقر در محل مسابقه انجام خواهد گرفت).

درباره مسابقه

مدتی است با توجه به دغدغه اهالی ورزش نسبت به حمایت از محیط زیست، رشته ورزش نوپایی در جهان تحت عنوان پلاگینگ (پاک ورزی) شکل گرفته است. پایه و اساس اصلی این رشته پاکسازی طبیعت و جمع آوری زباله¬های مسیر این مسابقه توسط دویدن و جاگینگ می باشد.چک پوینت و داوری

در طول مسیر به ازای هر یک کیلومتر از مسیر یک چک پوینت جهت داوری و همچنین در اختیار قرار دادن آب و تنقلات به شرکت کنندگان بر پا خواهد شد. در صورتی که فرد از هر یک از چک پوینت ها عبور نکرده باشد و یا داور حاضر در چک پوینت تشخیص دهد تقلبی صورت گرفته شرکت کننده از مسابقه حذف خواهد شد.

زمان مسابقه

مسابقه راس ساعت ۱۷ در تاریخ 22 مرداد در محل های تعیین شده در استان مازندران، شهر خط ساحلی بابلسر ایستگاه 6 تا 0 به طول 5 کیلومتر آغاز و حضور شرکت کنندگان 30 دقیقه قبل از استارت در محل الزامی می باشد. حداکثر زمان تعیین شده برای اتمام مسیر مسابقه بستگی به طول مسیر متغیر خواهد بود. به نفرات برتر مسابقه جوایز و تقدیرنامه اهداء خواهد شد. سه نفر اولی که در گروه بانوان و آقایان موفق شوند با کیسه ی پر به خط پایان برسند به عنوان نفرات برتر شناخته خواهند شد.

لوازم مورد نیاز

 1. کفش مناسب پیاده روی و دو آهسته
 2. لباس ورزشی مناسب دویدن
 3. کیسه پارچه ای و دستکش (توسط عوامل اجرایی اهداء می شود)
 4. - کلاه و آفتاب در صورت ضرورت
شئونات اسلامی

رعایت کامل حجاب و شئونات اسلامی مطابق با قوانین و ارزشهای جمهوری اسلامی ایران برای کلیه شرکت کنندگان ( آقایان و بانوان) الزامی می باشد و در صورت مشاهده پوشش و رفتار نامناسب شرکت کننده از ادامه مسابقه محروم خواهد شد. دوندگان ملزم به رعایت شئونات اسلامی و حجاب مورد تایید مسابقه در طول مسیر می باشند.

مسیر مسابقه

 1. طول مسیر مسابقه حداکثر 5 کیلومتر خواهد بود و نقاط دقیق آغاز و پایان مسابقه توسط برگزار کنندگان به شرکت کنندگان اعلام خواهد شد.
 2. شرکت کنندگان ملزم به دویدن و یا راه رفتن و طی مسیر مسابقه و در حین آن جمع آوری و پاکسازی مسیر به طوری که کیسه ای که در اختیارشان قرار داده شده در هنگام تحویل آن در خط پایان کاملا پر شده باشد، می باشند.
 3. پر کردن کیسه توسط زباله های خارج از مسیر و بیرون از محدوده مسابقه تخلف محسوب و منجر به حذف شرکت کننده از مسابقه خواهد شد.
 4. استفاده از هر گونه کمک از افراد خارج از مسابقه ممنوع می باشد و جزو تخلفات و موارد حذف شرکت کننده می باشد.

تاریخ های مهم

 • 1398/05/21

  مهلت ثبت نام

  مهلت ثبت نام به پایان رسیده است

 • 1398/05/22

  ساعت 11

  توزیع بسته ها

  محل برگزاری مسابقه

 • 1398/05/22

  جلسه توجیهی

  محل برگزاری مسابقه

 • 1398/05/22

  شروع مسابقه

  ۱۷ بلوار علیزاده_پارکینگ 6

 • 1398/05/22

  پایان مسابقه و اهدا جوایز

 • مهمانی پایان مسابقه

Copyright © payam 2019